Skip to main content

Referencje

Opinie i referencje osób, które skorzystały z mojej pomocy

Kasia wspierała mnie od początku na mojej drodze rozwoju osobistego. Z ogromną cierpliwością i wyrozumiałością wspierała i dzieliła się swoją wiedzą. Co najważniejsze Kasia zawsze dopasowywała się do mojego typu osobowości i pokazywała jak mogę wykorzystać swoje zasoby i dopasować różne metody pod swój typ osobowości, bym mogła działać w zgodzie z sobą. Jestem ogromnie wdzięczna za coaching i mentoring, ponieważ śmiało mogę stwierdzić, że Kasia przyczyniła się do mojego rozwoju i podjęcia wyzwania zawodowego, o którym nawet bym wcześniej nie pomyślała. Wydobywała za każdym razem ze mnie moje najmocniejsze strony i zachęcała do wyjścia ze strefy komfortu, czułam się zaopiekowana. Kasia jest bardzo dobry ekspertem o ogromnym doświadczeniu i ciepłym podejściu. Pracuje z ogromnym zaangażowaniem.

Joanna - Menadżer
21 Marca 2023

Kasia ma świetne wyczucie jako coach, potrafi w odpowiednim momencie zadać trafne pytanie, które otwiera głowę i dociera do setna sprawy. Po sesjach z Kasią miałem pozytywne nastawienie do działania i wiedziałem co robić.

Tomasz - Przedsiębiorca
7 marca 2023

Kasiu jesteś w tym co robisz wspaniała.
To co najbardziej mi się podobało to to, że dawałaś możliwość wypowiedzi każdemu i prowadzenie rozmowy.
Obecnie uczę się rozmowy z krytycznym, natomiast znajomość typów osobowości pozwoli mi bardziej zrozumieć zachowania innych.

Ewa
Warsztat Persolog
marzec 2023

Podczas warsztatu najbardziej podobały mi się prace w grupach.
Jesteś Kasiu super! 🙂
Jeśli okiełznam mój inicjatywny, który przejął nad krytycznym władzę - będę wolna 🙂

Urszula K.
Warsztat Persolog
marzec 2023

Zauważyłam, że mam bardzo mało inicjatywy i to jest dla mnie obszar do pracy. W związku z tym, to co podobało mi się podczas warsztatu to to, że niektóre osoby inicjatywne zabierały czas na konkrety, i była ku temu możliwość. Jeśli nauczę się zarządzać swoim typem osobowości i sama stanę się bardziej inicjatywna, chętniej będę prowadzić rozmowy

Alina R.
Warsztat Persolog
marzec 2023

Podczas warsztatu podobał mi się spokój i opanowanie prowadzącej. Wyczucie tematu. Panowała bardzo miła atmosfera i profesjonale podejście ;). Znajomość typów osobowości pozwoli mi lepiej zrozumiem bliskie mi otoczenie.

Beata G - W
Warsztat Persolog
marzec 2023

Podczas warsztatu najbardziej podobała mi się możliwość interakcji i wymiana doświadczeń z uczestnikami.
Obecnie mam wyzwanie z komunikacją z typami I i K. Sprawna weryfikacja typu osobowości + elastyczność komunikacji wpłynie na moją efektywność zawodową, wyższe wynagrodzenie, skuteczność komunikacji w życiu codziennym oraz umożliwi większe perspektywy na przyszłość

Przemysław L.
Warsztat Persolog
marzec 2023

Miałam przyjemność spotkać się z Kasią na sesjach coachingowych kilkakrotnie i zarówno jej pytania, koncentracja na mnie oraz uważność sprawiły, że byłam w stanie przepracować sporo tematów życiowych. Niektóre z nich były tematami dużej wagi. A dwa z nich na pierwszy rzut oka były tematami błahymi, ale spotkania z Kasią pomogły mi je zrealizować i wpływ tych realizacji na moje życie codzienne okazał się nie do przecenienia! Kasia dzięki!

Monika - Coach
10 luty 2023

Jestem po pierwszymm spotkaniu z Kasią, ale wcześniej odbyłyśmy wiele rozmów. Każda rozmowa i spotkanie powoduje, że moje życie mocno zmienia się na plus. Dzięki temu, że Kasia uważnie mnie słucha i namawia do zaglądania głębiej w głąb siebie, a później zadaje bardzo trafne pytania, moja podróż przez rozwój osobisty staje się głębsza i bardziej świadoma. Coaching z Kasia powoduje, że nie tylko zaczynam panować nad chaosem wokół mnie i moimi rozbitymi emocjami, ale wracam na obraną kiedyś ścieżkę życiową, z której nieco zbłądziłam. Bardzo polecam Kasię - profesjonalizm, ciepło i empatia na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję, że jesteś.

Eliza - Przedsiębiorca
3 luty 2023

Katarzyna stanęła na mojej drodze bo jej potrzebowałam. Otwarta na drugiego człowiek, z doskonałą umiejętnością zadawania pytań. Cierpliwa, tolerancyjna, uważna. Wskazuje drogę, nie daje ryby tylko wędkę. Kocha to co robi, kocha ludzi. Wpłynęła na moją sprawczość, decyzyjność, pewność siebie.

Agnieszka - Marketer
13 stycznia 2023

Katarzyna jest bardzo uważnym i dobrym słuchaczem. Do pracy podchodzi z zaangażowaniem i życzliwością. Profesjonalistka w każdym calu. Metody pracy dopasowała do momentu, w którym byłem. Pozwoliła spojrzeć mi na sytuację zawodową, jak również osobistą zupełnie z innej perspektywy. Co istotne na początku oczekiwałem szybkich rezultatów, natomiast podczas pracy z Katarzyną zrozumiałem, że czasem warto zrobić dwa kroki wstecz, poukładać to co nie poukładane aby nabrać rozpędu i zmienić sytuację. Praca z Katarzyną sprawiła, że podniosłem pewność siebie, zrozumiałem jakie schematy mną kierują, nad czym potrzebuję pracować aby podnieść swoją odporność psychiczną i realizować się w zgodzie ze swoim typem osobowości. Zdecydowanie zwiększyłem poziom asertywności wobec klientów jak również rodziny, a co za tym poszło moje finanse wzrosły pomimo wyjątkowej sytuacji na rynku, a relacje z bliskimi uległy poprawie z czego jestem zadowolony. Polecam współpracę z Katarzyną. Jestem wdzięczny, że zaufałem temu procesowi.

Maciej - Przedsiębiorca
30 grudnia 2022

Moja przygoda z Katarzynką rozpoczęła się w 2019r . Kasia pokazała mi świat ,którego w ogóle nie znałam ,świat rozwoju osobistego , możliwości oczekiwań , możliwości , które daje nam wszechświat ,pokazała możliwości zadbania o siebie . Niech nikogo nie zmyli jej porcelanowa kruchość zewnętrzna , to pierwszoligowy rozgrywający ,który ma na ciebie plan i zainicjuje proces zmiany jeśli wykażesz minimum zaangażowania .Metody stosowane ,są adekwatne do materiału jaki obrabia . Szlifowanie i skrawanie na najwyższym poziomie :)) Jestem wdzięczna ,że nasze drogi się przecięły i z całego serca polecam pracę z Katarzyną Czachor

Agata - przedsiębiorca
20 listopada 2022

Kasia to przede wszystkim słuchacz, sprawny obserwator. Sesja nasza trwała 1’5h bez presji mijanego czasu, oddała się w tym co chciała zrobić by mi pomóc. Pomogła, znalazła luki, uzupełniła o dane a to co trzeba było zakleić plastrem zakleić. Ważne dla mnie było to ze pracowała ze mną poprzez narzędzie które pokazało mi jak pomoc sobie z negatywnością i zamienić ją na pozytywy. Zobaczyłam wtedy siebie jako całość, dorosłość a także ze mam w sobie to co potrzebuje by buc we własnej obfitości. To nie są zwykle sesje coachingowe, wymyślane słowa i wymyślone zdania by coś tam mówić, Kasia słucha… a kiedy ktoś Cię słucha to czujesz się zrozumiana i wysłuchana i Kasia dałaś mi narzędzia do opieki nad sobą i nad moja dorosłością - Kasiu dziękuje Odnajduje siebie

Anna - Przedsiębiorca
17 listopada 2022

Nasza praca była dla mnie czymś wyjątkowym. Katarzyna skupiła się na mnie, bardzo uważnie mnie słuchała a następnie zadała takie pytania, na które nie było odpowiedzi od razu. Musiałam (chciałam) się zastanowić i zapytać siebie, tak prawdziwie siebie, jaka jest odpowiedź na pytanie zadane przez Kasię. Bardzo polecam Ci współpracę z nią, jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje, odnaleźć się na swojej ścieżce życia, znaleźć i określić kierunek zawodowy ale i prywatny. To bardzo ciepła, ale przede wszystkim bardzo konkretna kobieta, która doskonale wykorzystuje swoje umiejętności do pracy z ludźmi.

Bożena - Freelancer
17 listopada 2022

Katarzyna to przede wszystkim dobry i ciepły człowiek. Podczas sesji panowała atmosfera profesjonalizmu i serdeczności, co umożliwiło mi zaglądnąć w głąb siebie i odkryć to co dla mnie naprawdę ważne w życiu. Katarzyna okazała się niezwykłym kompanem w podróży a zarazem przewodnikiem, który nie dawał gotowych rozwiązań, natomiast uważnie słuchał i jednocześnie zadawał pytania w punkt. Dał przestrzeń do namysłu, doświadczania i wyboru najlepszej drogi. Spotkania były transformujące, odkryłem to co dla mnie ważne, przejąłem w pełni odpowiedzialność za jakość mojego życia, stałem się bardziej odpowiedzialny, zacząłem realizować się w życiu pracując przede wszystkim w wysokiej stawce godzinowej i przeznaczając czas dla osób dla mnie ważnych. Czuję wdzięczność za zmiany jakie zaszły w moim życiu. Polecam pracę z Katarzyną. Jest warta każdych pieniędzy.

Maciek - Przedsiębiorca
14 listopada 2022

Kasia - świetnie prowadzone spotkania.
To co mi się podobało to odpowiedzi na pytania i wyjaśnienie wszystkich niejasności.
To co teraz potrzebuję, to już praktyka 🙂 Dzięki znajomości typów osobowości i umiejętności zarządzania nimi otworzę się do ludzi.

Piotr P.
Warsztat Persolog
marzec 2023

Zgłosiłam się do Kasi w trudnym dla mnie okresie życiowym. Kasia zrobiła dla mnie Plan Rozwoju Osobistego i bardzo celnie trafiła w moje potrzeby, dzięki temu pozwoliła mi poszerzyć moją strefę komfortu i muszę przyznać, że jest w tym naprawdę genialna!
Rozwój pozwala nam odnaleźć drogę do siebie, a mając obok kogoś takiego jak Kasia, zrobisz to w bardzo dobry, przemyślany sposób - tak, byś zrozumiał i wyniósł z tego, jak najwięcej.
Fryderyk Karzełek zapoczątkował piękną ideę a Kasia fantastycznie pomaga w jej realizacji.
Serdecznie polecam i dziękuję.

Magdalena Kolibska

Dzień dobry, chciałam przekazać bardzo pozytywną opinię o Kasi Czachor. Jest moim doradcą zawodowym. Kasia na początku wydawała mi się bardzo surowa, troszkę się bałam wchodzić z nią bliższy kontakt. Ale im bliżej poznaje Kasie tym bardziej się do niej przekonuje. Jest profesjonalna, pomocna, uprzejma. Z upływem czasu bardzo dużo dobrego zyskała w moich oczach. Być może na początku patrzyłam na nią przez pryzmat moich zranień i dlatego takie miałam odczucia. Teraz jest zupełnie inaczej:-). Polecam ją innym 🙂
Pozdrawiam,

Joanna L.W.

Jestem mile zaskoczona wykonaną diagnozą, która pokazała moje kompetencje i potencjały jakie posiadam. Po usłyszeniu i przeczytaniu na spokojnie diagnozy uświadomiłam sobie jak wiele pracy mnie czeka i w jakim momencie życia jestem, czego nie do końca byłam świadoma.
Bardzo się cieszę, że moim opiekunem jest Katarzyna Czachor. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej poczułam do rozmówczyni sympatię co rzadko zdarza mi się jeśli kogoś nie znam lub nie widzę. Następna rozmowa telefoniczna jak i diagnoza na zoomie były tylko potwierdzeniem moich odczuć z pierwszej rozmowy. Przy Katarzynie Czachor potrafię się otworzyć, profesjonalnie podchodzi do swojego zadania i bardzo dobrze się czułam podczas diagnozy i omawiania jej.
Bardzo mi pomogła w zakupieniu szkoleń za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Myślę, że będę zadowolona z naszej współpracy.

Iwona Misiewicz

Moim Doradcą Rozwoju Osobistego została Katarzyna Czachor. Trudno trafić na osobę bardziej empatyczną niż Ona. Zadawała trudne pytania wprost ale z taką łagodnością i przestrzenią bym mogła znaleźć właściwe odpowiedzi. Otoczyła mnie aurą bezpieczeństwa, bym mogła powoli ubrać myśli w słowa.
Kasia ma klucz do ludzkich serc. Słucha z uważnością. Tam gdzie boimy się coś wyprowadzić na światło dzienne ona to zauważa i łagodnymi pytaniami wyławia na powierzchnię by się temu przyjrzeć. Czasem świadomość pewnych rzeczy jest już wystarczająca. Wystarczająca by podjąć decyzje i zacząć działać. Kasia nie pozostawia z tą nową wiedzą o samej sobie w samotności. Obrane przez nią szkolenia idealnie spełniły moje zapotrzebowanie. Otworzyły drzwi. A pewne zamknęły.
Kasiu mogłabym chyba śmiało powiedzieć, że jesteś współsprawcą mojej życiowej „rewolucji”, która już się dzieje. Jestem ci niezmiernie wdzięczna za ten poświęcony czas, tak trafną analizę Pro i twoją uważność na moje słowa.

Marta Podleśna Nowak

Rozwój to droga w nieznaną podróż w której na każdym rozwidleniu dróg łatwiej jest obrać kierunek.
Wyznaczenie wartości ,ról ,misji ,wizji pozwala pozostawić za sobą ograniczające mnie
przekonania.
W momencie wejścia na tę ścieżkę w bardzo szybki sposób i z lekkością wyrwałam chwasty
panoszące się po moim ogrodzie, które zaczęły zakrywać moje marzenia.
Mój cudowny doradca Katarzyna Czachor , przeprowadziła diagnozę w sposób szczegółowy
,odkryła moje słabe i mocne strony a zaufanie zyskała tym, że zadała pytania które sama sobie
napisałam i czekałam czy padną z jej ust. Pytania te padły i wtedy wiedziałam, że możemy pójść
razem. Oddałam Katarzynie całą władzę i pozwoliłam jej pokierować moim rozwojem.
Na dzień dzisiejszy jestem po szkoleniu z„ Mark Osobista Marką Sukcesu "Anna Oszajca i powiem
Wam, że dzieje się, ruszyłam z programem „moje skrzydła zapomniały jak latać” przeznaczonym
dla osób chorujących na nowotwór. Szkolenie to pokazało mi jak mam się kierować i archetyp
„bohater” działa teraz w zgodzie ze mną.
Jestem również świeżynką po szkoleniu „Zrób Ze Swojego Życia Arcydzieło ”hmm.. nie wiem
nawet czy da się to szkolenie opisać, tam trzeba po prostu być!!!Po tym szkoleniu na pewno
otworzą się drzwi przez które patrzyłaś(eś) przez dziurkę od klucza i bałaś(eś) się wejść
,chciałaś(eś) tam być ale myślałaś że na to nie zasługujesz i zaczęłaś urządzać się tam gdzie Twoje
ograniczające przekonania.
Fryderyk Karzełek, swoimi ciekawymi opowiadaniami przeniesie Cię w świat baśniowy ,poczujesz
się jak małe dziecko otulone kołderką i zaczniesz wierzyć w siebie ,marzenia i ludzi Żona
Fryderyka ugości najbardziej wyszukanym i wykwintnym daniem „czym chata bogata tym rada".
Całą tą drogę upiększają ludzie, jakich tam spotkasz, którzy otwierają serca i Ty możesz również
otworzyć się na to doznanie bez osądzania ,krytykowania. Myślę że kwintesencją tej drogi może
być cytat „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu".
Może Ty dzisiaj odważysz się zabrać plecak i pójść tą piękną, świadomą drogą jaką jest życie?

Daria Michalewicz

Dzisiaj mija rok od czasu kiedy Kasia Czachor- Doradzca Rozwoju Osobistego zaprosiła mnie do
podróży w głąb siebie. Był to czas dla mnie wyjątkowy pod wieloma względami. Jestem dzisiaj
innym człowiekiem. Zyskałam nową perspektywę postrzegania siebie i otaczającego mnie świata.
Pierwsza rozmowa z Kasią spowodowała, iż jej zaufałam. Intuicja mnie nie zawiodła. W sposób
spersonalizowany ułożyła dla mnie plan szkoleń, które były idelanie dospasowane do moich
potrzeb. Wybór szkoleń był poprzedzony sporządzeniem planu rozwoju osobistego. W planie
znalazła się diagnoza obecnej sytuacji w jakiej byłam z uwzlędnieniem moich zasobów jak i
obaszrów, w których powinnam nabyć niezbędne kompetencje. W tym miejscu zaczęła się moja
podróż ku zmianie. W czasie trwania procesu zawsze miałam możliwość konsultowania się z
Kasią, przedystkutowania istostnych dla mnie spraw jak i zwyczajnie podzielenia sie moimi
odczuciami, które przychodziły w trakcie wchodzenia na nowe szczeble samopoznawiania się.
Dodakowo otrzymywałam ćwiczenia do wykonania po kolejnych odbytych szkoleniach, w celu
utrwalenia zdobyej wiedzy. Kasia ofiarowała mi swój profesjonalizm, kompenecje, czas. Wszystko
zgodnie z zasadą win-win. Miałyśmy też okazję do osobistego poznania się na szkoleniu „Umysł
ponad emocjami. Przekonania kompasem w życiu”. W czasie naszego spotkania zobaczyłam ,iż
oprócz wyżej wymieninych cech Kasia jest ciepłą ,serdeczną , pełną uroku osobistego kobietą. Mój
proces trwa dalej gdyż samorozwój nigdy nie kończy. Dziękuje Kasiu, że byłaś ze mną w tej
podróży.
Z całego serca polecam.

Marta Pecelerowicz

Podczas warsztatów, w których uczestniczyłem najbardziej podobało mi się analizowanie przykładów z życia. Dzięki znajomości typów osobowości, umiejętności zadawania odpowiednich pytań czy wdrażania ważnych dla mnie cech z innych typów, dla danej sfery życia. Dzięki znajomości typów osobowości i umiejętności zarządzania nimi poprawią się relacje w pracy oraz w życiu rodzinnym. Może uda mi się użyć więcej cech D w pracy, a mniej tych cech w domu 🙂 To już będzie duży sukces :-).
Katarzyna - Tylko tak dalej 🙂 Życzę wielu sukcesów 🙂

Arkadiusz H.
Warsztat Persolog
marzec 2023

Super prowadzisz zajęcia 🙂
Podczas warsztatów najbardziej podobało mi się omawianie problemów i dzielenie się spostrzeżeniami i doświadczeniem.
Znajomość konkretnych typów osobowości i umiejętność ich rozpoznawania pozwoli mi jeszcze bardziej dopasować do ich potrzeb swoją ofertę. Myślę, że łatwość komunikacji z danym typem osobowości pomoże mi nie tylko zyskać nowych Klientów i zadbać o ich potrzeby, ale też wyraźnie poprawi moją komunikację z domownikami.

Marta Z.
Warsztat Persolog
marzec 2023

Według mnie warsztat był naprawdę Ok. To co mi się najbardziej podobało to umiejętności powstrzymywania uczestników przed rozmowami nie na temat.
Znajomość typów osobowości i umiejętność zarządzania nimi sprawi, że poprawią się moje relacje z osobą na której mi zależy i poczuje się bardziej wartościowa i niekrytykowana

Izabela C.
Warsztat Persolog
marzec 2023

Dziękuję Kasiu za trafne spostrzeżenia i wskazówki. Genialnie radzisz sobie z grupą i wprowadzaniem porządku w dyskusji. To co najbardziej podobało mi się, to merytoryka i praca w grupach.
Nie da się jednoznacznie rozpoznać typu osoby bez persologa, ale w sytuacji z najbliższymi i rodziną mogę to "z grubsza" ocenić. Znając typ rozmówcy muszę sobie zaplanować i zapisać co i jak mam się komunikować. Nie mam jeszcze w nawyku pamiętać o wszystkich sposobach komunikacji z każdym typem. Znajomość typów i umiejętność zarządzania nimi wpłynie na poprawę relacji osobistych i w pracy. Kiedy wystartuję z moim projektem i firmą wiem (mam materiały), jak komunikować się z potencjalnym klientem.

Paweł W.
Warsztat Persolog
marzec 2023

Kiedyś śmieszyło mnie powiedzenie Pana Pospieszalskiego "Warto rozmawiać". Teraz wiem, że warto, ale trzeba wiedzieć jak.
To co najbardziej mi się podobało to opanowanie Prowadzącej. Umiejętność słuchania naszych wypowiedzi oraz zastopowania dyskusji w ważnych momentach aby je podkreślić.
Tak jak mówiłaś. Komunikacja oparta o DISK wymaga praktyki. Testowania różnych sposobów komunikacji z różnymi osobowościami i szukania najlepszych sposobów. Zapisywanie uwag, wracanie do podstaw, to musi trwać. Dzięki znajomości typów osobowości wierzę, że będzie mniej nieporozumień związanych ze złym odczytywaniem intencji. Mniej pytań typu "Dlaczego Ty zawsze ...."

Jacek Z.
Warsztat Persolog
marzec 2023

Katarzyna - tak trzymaj!
Znajomość typów osobowości dało mi większą świadomość siebie i pewność siebie w kontaktach z ludźmi.

Bogdan J.
Warsztat Persolog
marzec 2023

Masz genialny głos i powinnaś pomyśleć nad nagrywaniem swojego podcastu.
To co mi się najbardziej podobało to perfekcyjne panowanie nad grupą 👍🏻
Mam wyzwanie z hamowaniem własnej inicjatywy. Natomiast dzięki znajomości typów zachowań i umiejętności zarządzania nimi będę mógł szybciej awansować w pracy co pociągnie za sobą dużo pozytywnych zmian.

Paweł R.Warsztat Persologmarzec 2023

Dziękuję i proszę o więcej.
To co mi się podobało, to umiejętne prowadzenie, spokój, merytoryczne odpowiedzi na pytania.
Dzięki znajomości typów osobowości będę lepiej się komunikował, utrzymywał lepsze relacje.

Waldemar K.
Warsztat Persolog
marzec 2023

Brawo za ogarnianie przy tak dużej ilości uczestników - ok.100.
To co mi się podobało to możliwość poukładania i uzupełnienia wiedzy. Dzięki znajomości typów osobowości mam większą świadomość siebie i pewność siebie w kontaktach z ludźmi.

Maria H.
Warsztat Persolog
marzec 2023

Podziwiam za spokój , opanowanie i kontrole 🙂
To co mi się podobało, to możliwość rozwiązywania problemów, z którymi spotykamy się w życiu, Dzięki znajomości typów osobowości łatwiej będę osiągała cele, będzie mniej konfliktów i nieporozumień.

Paulina P.
Warsztat Persolog
marzec 2023

Opinie Uczestników:
Co najbardziej Ci się podobało podczas warsztatu?

- Możliwość poznania i doświadczania poszczególnych typów osobowości. Kasia - podziękowania za ciekawy trening.

- Dobra atmosfera.

- Atmosfera, kompetencje i profesja Prowadzącej.

- Dobra, sprzyjająca rozwojowi atmosfera. Kasia - działaj.

Warsztat Persolog
czerwiec 2022

Opinie Uczestników:
Co najbardziej Ci się podobało podczas warsztatu?

- Otwartość, atmosfera. Bardzo dobry warsztat.

- Brak sztywnej atmosfery. Celowość spotkania. Wspaniała dynamika i merytoryka.

- Merytoryka i Prowadząca.

- Kompetencje trenera. Sposób przekazywania wiedzy. Atmosfera. Kasia - super, masz dużą wiedzę i potrafisz ją przekazać!

Warsztat Persolog
czerwiec 2022

Opinie Uczestników:
Co najbardziej Ci się podobało podczas warsztatu?

- Praca w grupach, która integrowała uczestników. Konkretne przykłady doświadczane na warsztatach wśród uczestników.

- Miła atmosfera. Cudowne spotkanie. Kasiu jesteś super!

- Zrozumienie różnic pomiędzy typami osobowości i wiedza jak się komunikować z innym typem, niż mój własny. Nauka akceptacji osoby z innym typem. Kasia - bardzo dobry przekaz. Więcej takich spotkań.

- Otwartość na ludzi. Świetny nieoceniony trener. Kasia - jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy.

Warsztat Persolog
czerwiec 2022

Opinie Uczestników:
Co najbardziej Ci się podobało podczas warsztatu?

- Poruszane tematy i współpraca. Kasia - tak trzymaj.

- Komunikacja i duża wiedza. Kasia - lubię się uczyć od lepszych od siebie!

- Ciekawie wytłumaczony temat, super zabawa.

- Wiedza i jej przekaz.

Warsztat Persolog
czerwiec 2022

Opinie Uczestników:
Co najbardziej Ci się podobało podczas warsztatu?

- Zadania w grupach i dyskusje po. Kasia - świetne szkolenie. Brawo!

- Otwartość. Dobrze prowadzony warsztat.

- Ćwiczenia. Dyskusje. Praca własna. Kasia - tak trzymaj!

Warsztat Persolog
czerwiec 2022

Najbardziej podobała mi się mała grupa, w niej łatwiej się komunikować. Bardzo ciekawe spojrzenie na całokształt tematu. Budując swoją wewnętrzną siłę osiągnę zdecydowanie większą stabilizację życiową.
Kasiu - dziękuję.

Andrzej M.
Warsztat "Jak zrozumieć siebie i budować wewnętrzną siłę"
kwiecień 2023

Kasiu to co miwiłaś mam tą wiedzę w sobie. Dlatego jak coś mówiłaś mnie to od razu uruchomiło. Ale masz skuteczne narzędzia, a co najważniejsze są ona poukładane i każde ma swoje miejsce.
Dużo dałaś mi inspiracji. By to w sobie poukładać i jeszcze więcej czerpać z tego " Reaktora Mocy " Dziękuję Kasiu i za to że miałem przyjemność Cię poznać.
Budowanie wewnętrznej mocy i świadome nią zarządzanie zwiększy moją skuteczność i odporność.

Cezary M.
Warsztat "Jak zrozumieć siebie i budować wewnętrzną siłę"
kwiecień 2023

Najbardziej podobało mi się to, że z naszych wypowiedzi potrafiłyście wyłuszczyć sedno i dociec dalej. Dla mnie Kasiu jesteś The Best!
Budując wewnętrzną siłę nauczę się wierzyć w siebie, słuchać siebie i kochać siebie.

Anna P.
Warsztat "Jak zrozumieć siebie i budować wewnętrzną siłę"
kwiecień 2023

Panią Kasię Czachor poznałam rok temu, kiedy poszukiwałam pomysłu na zmianę w życiu zawodowym. Pani Kasia posiada ogromną wiedzę w zakresie rozwoju osobistego, umiejętność słuchania, trafnego identyfikowania potrzeb. Jako doradca rozwoju osobistego prowadzi przez cały proces zmiany, wspiera, niczego nie narzucając, nie przyspieszając, a jednocześnie daje poczucie zaopiekowania. Jest absolutną profesjonalistą, a współpraca z nią to czysta przyjemność.
Nasza wspólna praca nad zmianą przyniosła nie tylko realizację założonych celów, ale rozwój w wielu obszarach nie tylko zawodowych, za co jestem jej niezmiennie wdzięczna.
Polecam każdemu, kto pragnie zmiany w życiu, jednak nie wie w jakim kierunku podążać.

Małgorzata Trzaska
Kierownik Działu Controllingu
30 czerwca 2022

Katarzyna jest świadomą, asertywną i inteligentną osobą. Wspierający Doradca z wachlarzem wiedzy w różnych dziedzinach, szczególnie w aspekcie Typów osobowości według Persologa. Zawsze można na nią liczyć. Jest profesjonalistą i swoje zadania wykonuje z pasją, determinacją oraz zaangażowaniem, skupiając się na szczegółach, aby każdy był dobrze zaopiekowany. Katarzyna działa wielopoziomowo i nie patrzy tylko na ogólny obraz sytuacji. Dla niej ważny jest całokształt oraz wielopoziomowe podejście, by skutecznie dojść do celu z trwałymi rezultatami dla siebie i swoich podopiecznych. W pracy kieruje się wysokimi standardami, etyką i wartościami. Rekomendacja z mojej strony przychodzi z łatwością i jestem usatysfakcjonowana że współpracy z taką osobą.

Ewa Bugaj
Doradca Rozwoju Osobistego Heksagon Pro
30 kwietnia 2022

Serdecznie polecam współpracę z Kasią. Jest osobą profesjonalną, bardzo dobrze zorganizowaną, pogodną i życzliwą. Dzięki Kasi, rozwijam się, wychodzę ze swojej strefy komfortu, co nie jest łatwe, ale z jej wsparciem jest to o wiele prostsze. Posiada sporą wiedzą merytoryczną i praktyczną. Motywuje i uczy, jak mądrze i efektywnie pracować. Cieszę się, że mogę współpracować z Kasią i codziennie uczyć się od niej czegoś nowego.

Joanna Kaczmarzyk
Doradca klienta w HEKSAGON GROUP
19 sierpnia 2021

Współpraca z Kasią to była czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, otwartość, wiedza. Kasia celnie i trafnie określa potrzeby i problemy klienta. Jest osobą otwartą, życzliwą, pomocną. Polecam bardzo pracę z Kasią, na pewno pomoże w ścieżce rozwoju osobistego.

Małgorzata Zawrzykraj
Record to Report Analyst w Herbalife Nutrition
3 czerwca 2021

Polecam Kasię jako fachowego Doradcę Rozwoju Osobistego. Kasia jest osobą bardzo ciepłą, empatyczną i rozmawiając z nią ma się wrażenie, jak by nas znała od dawna, jak by umiała czytać w naszych myślach. Potrafi wysłuchać, doradzić, pomóc w wyborze najlepszej ścieżki do zmian oraz poprowadzić przez proces rozwoju osobistego. Praca z Kasią daje dużo satysfakcji i jest ogromną przyjemnością.

Joanna Romanowska
Psycholog, Akredytowany Coach EQA EMCC, Trener mentalny i Trener biznesu i kompetencji miękkich
27 maj 2021

Katarzyna to dla mnie wzór profesjonalizmu. Współpraca z nią to czysta przyjemność, urozmaicona dobrym humorem. W swoich działaniach, stawia na silne budowanie relacji, co pozwala czuć się z nią pewnie i bezpiecznie. Polecam taką obsługę klienta, ponieważ wykracza poza podstawowe oczekiwania i standardy.

Mateusz Barczyk
Doradca Finansowy I Menedżer sprzedaży w Trzy Portfele
19 maj 2021

Kasia często dzieliła się wiedzą na spotkaniach zespołu Doradców Rozwoju Osobistego. Wyróżniała się dużym zaangażowaniem w proces rozwoju klienta. Jeżeli miałabym nazwać jej podejście do sprzedaży, to użyłabym dwóch słów: sprzedaż empatyczna.

Justyna Gościewska
IT Recruiter | Career Advisor
29 kwietnia 2012

Rzeczowa, empatyczna, uważna i niezwykle kompetentna kobieta. Kasia wykonuje swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem i uważnością na potrzeby klienta.

Barbara Lech
Mentor biznesu | Ekspert i mówca w Heksagon Group | Reiss Profile Master®
16 kwietnia 2021

Polecam współpracę z Katarzyną. To osoba pełna ciepła, otwartości, szczerości i zaangażowania. Praca z nią, to nie tylko przyjemność ale przede wszystkim ogromna wartość.

Grzegorz Iwańczyk
CEO Iwańczyk Coaching & Training - Coach, Trener
16 kwietnia 2021

Katarzyna Czachor trafnie identyfikuje potrzeby klienta. Jest osobą ciepłą i empatyczną, chce się z nią pracować. Szybko dostosowuje sposób komunikacji do typu klienta. Przekonała do współpracy osobę, która założyła wstępnie, że to niepotrzebne i niemożliwe. Polecam Kasię, jeżeli chcesz odkryć swoje prawdziwe możliwości działania i zdobywania. Zmieniła moje życie na lepsze.

Ireneusz Filipionek
Key Account Manager w AmberExpo
31 maj 2021

Kasia jest cudowną i pozytywnie nastawiona do życia osobą.
Jest wrażliwa i zawsze można na nią liczyć.

Elżbieta Szczyglewska
Doradca rozwoju osobistego
23 lipiec 2020

Z Katarzyną wspaniałe mi się współpracuje.
Ma niesamowite wyczucie chwili, wrażliwość na drugiego człowieka i elokwencje.
Świetnie prowadzi zespół i motywoje do współpracy.
Zawsze wspiera w działaniu i potrafi konstruktywnie udzielić feedback.
To zdecydowanie dobry lider.

Piotr Szułczyński
Pomagam stworzyć indywidualny plan i strategię wzrostu w każdym obszarze życia
20 lipca 2020

Kasia jest wyjątkowym człowiekiem i ekspertem. Nie tylko posiadła umiejętności doskonałej sprzedaży ale przede wszystkim potrafi jak mało kto budować trwałe i wartościowe relacje. Jej wrażliwość w połączeniu z twardymi kompetencjami dają połączenie niezwykle rzadko spotykane u doradców. Praca z Kasią to czysta przyjemność.
Rozwój pozwala nam odnaleźć drogę do siebie, a mając obok kogoś takiego jak Kasia, zrobisz to w bardzo dobry, przemyślany sposób - tak, byś zrozumiał i wyniósł z tego, jak najwięcej.
Fryderyk Karzełek zapoczątkował piękną ideę a Kasia fantastycznie pomaga w jej realizacji.
Serdecznie polecam i dziękuję.

Magdalena Daniłoś
Trener Self-Care | Mentor | Certyfikowany Trener MTQ Plus ®
15 lipca 2021

A competent professional. It speaks for her experience and knowledge. I have full confidence in her advice and ideas. Communication skills and creativity at the highest level, 100% recommendation.

Łukasz Klonowicz
Łukasz Klonowicz Smart AV
6 czerwca 2021

Very communicative, very experienced and very, very profesional! Hard not to recommend.

Jakub O.
Head of Marketing / Product Design / Strategy / eCommerce
4 czerwca 2012

Opinie Uczestników:
Co najbardziej Ci się podobało podczas warsztatu?

- Otwartość, atmosfera. Bardzo dobry warsztat.

- Brak sztywnej atmosfery. Celowość spotkania. Wspaniała dynamika i merytoryka.

- Merytoryka i Prowadząca.

- Kompetencje trenera. Sposób przekazywania wiedzy. Atmosfera. Kasia - super, masz dużą wiedzę i potrafisz ją przekazać!

Warsztat Persolog
czerwiec 2022

Gotowy do zmiany swojego życia na lepsze?

Umów się na spotkanie